Zobrazit fotogalerii 1

Vytápění hangáru, aeroklubu, leteckého servisu zdarma pomocí olejového hořáku s modrým plamenem.

Jihlava
750 CZK

Olejový pyrolytický vírový hořák 10-30kW s modrým plamenem spalující pouze výpary vysokou teplotou, aneb jak zajistit ekologické teplo za hubičku.
E- kniha jak vyrobit, provozovat a udržovat olejový ekologický hořák. Kniha obsahuje: „Návod na výrobu“ s výrobními okótovanými náčrty a „Příručku pro obsluhu a údržbu“. Její součástí je mnoho tématických videí, které Vás provedou správnou ekologickou obsluhou a údržbou. Výkon hořáku 10-30kW.
Spaluje jakékoliv hořlavé kapaliny z leteckých i automobilních servisů, jako jsou oleje motorové, převodové, hypoidní, naftu, benzin, kerosin, JET A1 a jejich kombinace a slivky dokonce i znečištěné vodou – emulze.
Hořák speciální konstrukce zaručující vírové spalování pouze olejových par vylučuje ve svém středu nespalitelné zbytky. Ty jsou pokaždém čištění a ukončení provozu vysypány. Teplota hoření je velmi vysoká, rožhaví ocel do běla a hořák hoří při správném nastavení modrým plamenem. Nulové viditelné emise z komína.
Hořák je primárně určen do plynových vodních kotlů pro ústřední topení a vytopení celého servisu, hangáru, aeroklubu a kanceláří i šaten. Hořák lze jednoduchým způsobem provozovat i jako teplovzdušný. Hořák může sloužit i pro tavení slitin, popouštění, kování.
Elektrický příkon hořáku je od 60-120W za hodinu pro dmychadlo ( 220VAC) lze provozovat i na 12 VDC. Spotřeba 1,5-3l použitého oleje/hod. Licenci na E- knihu si u mne můžete zakoupit za pouhých 750kč. Pište si e-mailem. Volejte pouze po setmění. Děkuji

logo footer
Marketing: Michal Drásal
Technology and advertising: Vít Jirka
E: aerohangar@aerohangar.cz
aerohangar