Zobrazit fotogalerii 1

Bush pilot výcvik Jihlava

Jihlava
3 300 CZK

Bush pilot výcvik na upraveném ostruhovém vzpěrovém hornoplošníku.
Výcvik pilotů pro přistání a vzlet na krátkých a nezpevněných plochách v blízkosti překážek, zvládnutí úplavu a turbulencí.
Výcvik zaměřený hlavně na nácvik nouzových a bezpečnostních přistání mimo letiště i v horším počasí, do limitu letounu.
Nácvik a úplné zvládnutí skluzu ve fázi klesání, přechodového oblouku, v průběhu podrovnání do konce výdrže se srovnáním přesně těsně před prosedenutím jako prostředku pro maximalizaci zkácení přistání.
Nácvik zábrany pádu, a využití znalostí chování letadla z rychlostí pádových a maximálního náběhu křídla jako prostředku pro eliminaci zkrácení přistání. Zvládnutí ovládání letadla pouze pomocí směrového kormidla a přípusti plynu.
Konbinované využití kurzové a zatáčkové metody pro využití boční složky větru pro zkrácení vzletu a přistání a mnoho dalšího viz www. letecka-skola-vysocina.cz
Výcvik PO-NE SR-SS. Letová hodina 3300Kč ( neplatí se zahřívání , pojíždění pouze let !)
V zimě létáme na lyžích.
Podmínky pro zařazení uchazeče do kurzu na bush pilota:
1. Platný pilotní průkau na ULL ( u pilotů GA lze zaříditpilotní průkaz na ULL v naší škole 2000kč/ let. hodina, minimálně přeškolení na typ, test znalostí a zkouška dovedností s inspektorem provozu)
2. Přeškolení na ostruhu (2000kč/za letovou hod., minimálně 2:15h) U pilotů s licencí ULL stačí přeškolení na typ – nemusí dělat zkoušku dovedností)
2. Platná zdravotní prohlídka na ULL od pověřeného leteckého lékaře ( např.: Mudr Moravec, Melechovský ale i jiní dle seznamu LAA )
3. Platné pojištění za škodu způsobenou provozovateli letadla do min 200000Kč ( Aeroveb, LAA, Argo)
4.Miminimální nálet 100hod ( deklaruje pilot písemnmě, pokud nemá tento nálet nemůže létat jakékoliv jiné plochy, ale pouze letiště a registrované plochy SLZ !)
Tento pokračovací výcvik busch pilota není produktem letecké školy, instruktor: Filip Zejda. 603107704, prosím pouze volejte, nejlépe večer po setmění.

Typ inzerátu:
Nabídka
logo footer
Marketing: Michal Drásal
Technika a inzerce: Vít Jirka
E: aerohangar@aerohangar.cz
aerohangar