Zobrazit fotogalerii 1

e-book „Pilotní výcvik“

Vysočina, Jihlava
neveřejná cena

Kniha „Pilotní výcvik“ je určená pro začínající piloty i piloty v právě probíhajícím základním výcviku ultralehkých (ULL) ale i částečně vyšších (LAPL a PPL) pilotních licencí.

Dozvíte se jaké jsou střediska pilotního výcviku, letecké školy, aerokluby a jak se odlišují a co kde můžete očekávat a co Vás může překvapit…

Dále si popíšeme jednotlivé typy instruktorů s jejich přednostmi i nedostatky a povíme si i o zkušennostech a vůli a odhodlání začínajících instruktorů.

Přečtete si o tom, jak nejefektivněji zvládnout bez únavy pilotní výcvik a skutečně si ho

užít a mít z něj radost!

Povíme si jaká letadla jsou vhodná k pilotnímu výcviku a proč a která jsou nevhodná a pilotní výcvik zbytečně prodražují a komplikují.

Objevíte různé možnosti jak je Vám různými školami účtován pilotní výcvik. Je to příprava na to, aby jste Vy sami mohli odmítnout zbytečně předražené pilotní výcviky s nízkou přidanou hodnotou!

Nahlédneme pod pokličku bezpečnostních přistání a dozvíte se, že téměř každý jeden inspektor létání má na ně poněkud odlišný názor a požadavky – to abychom mohli nalézt sjednocující prvky, které vyžadují všichni a dozvíme se jak úspěšně složit zkoušky dovednosti pilota.

Zastavíme se a podrobněji ve dvou kapitolách probereme všechny možnosti při nouzových přistáních, kterých jsem osobně měl již přes desítku a z každého jednoho se bylo možné poučit.

Zmíníme se i o fenoménu zamrznutí pilota, který se nejčastěji vyskytuje u základního pilotního výcviku a pokračovacího bush pilotního výcviku, nevyhýbá se ale ani dopravním pilotům a vojenským pilotům.

Kniha je bohatě ilustrovaná fotografiemi a je v ní spousta odkazů na videa k dané problematice.

Přeji Vám milí začínající piloti a piloti ve výcviku mnoho skvělých zážitků z příběhů, které se skutečně staly a také nalezení odpovídajících odpovědí na Vaše všetečné otázky…

http://www.letecka-skola-vysocina.cz/novinky/pilotni-vycvik-e-book-zdarma/

Kniha je zdarma, je to můj příspěvek letecké komunitě.

Autor: Filip Zejda

logo footer
Marketing: Michal Drásal
Technika a inzerce: Vít Jirka
E: aerohangar@aerohangar.cz
aerohangar