Zobrazit fotogalerii 1

e-book „Pilotní výcvik“ zdarma

Jihlava, Zbilidy, Pelhřimov
neveřejná cena

Kniha „Pilotní výcvik“ e- book zdarma.
Je určená pro začínající piloty i piloty v právě probíhajícím základním výcviku ultralehkých (ULL)¨, ale i částečně vyšších (LAPL a PPL) pilotních licencí.
Dozvíte se jaké jsou střediska pilotního výcviku, letecké školy, aerokluby a jak se odlišují a co kde můžete očekávat a co Vás může překvapit…
Dále si popíšeme jednotlivé typy instruktorů s jejich přednostmi i nedostatky a povíme si i o zkušennostech a vůli a odhodlání začínajících instruktorů.
Přečtete si o tom, jak nejefektivněji zvládnout bez únavy pilotní výcvik a skutečně si ho užít a mít z něj radost!
Povíme si jaká letadla jsou vhodná k pilotnímu výcviku a proč a která jsou nevhodná a pilotní výcvik zbytečně prodražují a komplikují.
Objevíte různé možnosti jak je Vám různými školami účtován pilotní výcvik. Je to příprava na to, aby jste Vy sami mohli odmítnout zbytečně předražené pilotní výcviky s nízkou přidanou hodnotou!
Nahlédneme pod pokličku bezpečnostních přistání a dozvíte se, že téměř každý jeden inspektor létání má na ně poněkud odlišný názor a požadavky – to abychom mohli nalézt sjednocující prvky, které vyžadují všichni a dozvíme se jak úspěšně složit zkoušky dovednosti pilota.
Zastavíme se a podrobněji ve dvou kapitolách probereme všechny možnosti při nouzových přistáních, kterých jsem osobně měl již přes desítku a z každého jednoho se bylo možné poučit.
Zmíníme se i o fenoménu zamrznutí pilota, který se nejčastěji vyskytuje u základního pilotního výcviku a pokračovacího bush pilotního výcviku, nevyhýbá se ale ani dopravním pilotům a vojenským pilotům.
Povíme si o specifikách ženského pojetí létání a komunikace. Uděláme předletovou prohlídku s půvabnou instruktorkou. Na závěr se můžeme podívat na ukázky z pilotního výcviku a přečíst si o tom, jak lze plnohodnotný pilotní výcvik zvládnout v případě souběhu mnoha okolností již za neuvěřitelných 15 dní.
Kniha je bohatě ilustrovaná fotografiemi a je v ní spousta odkazů na ukázkový a výuková videa k dané problematice.
Odkaz na knihu k volnému stáhnutí:
http://www.letecka-skola-vysocina.cz/novinky/pilotni-vycvik-e-book-zdarma/

logo footer
Marketing: Michal Drásal
Technology and advertising: Vít Jirka
E: aerohangar@aerohangar.cz
aerohangar