Zobrazit fotogalerii 1

Pilotní výcvik – kniha zdarma.

Jihlava
neveřejná cena

Kniha „Pilotní výcvik“ se snaží být průvodcem pro ty, kteří chtějí zahájit pilotní výcvik, nebo ty, kteří jsou již v jeho průběhu, ale ještě zdaleka neprokoukli za silnou oponu. Autor Vám radí nespokojte se s pouze jednou jedinou dostupnou službu – ale tou skutečně nejlepší možnou službu, nebo kombinací těchto nejlepších služeb, které jsou na trhu. A jste to právě Vy, kdo si na základě zde předložených informací, budete moci udělat svůj vlastní názor a najít to nejlepší odpovídající Vašim představám.

Autor Vám podává a zprostředkovává komplexní informace nabyté za posledních dvacet let nejen z pohledu pilota, instruktora, jednatele a majitele střediska pilotního výcviku, ale také z pozice majitele letadel, servisního technika a stavitele letadel a také správce malé plochy pro vzlety a přistání, vše v jedné osobě.

Na základě těchto informací, vědomostí a příběhů si budete moci správně vybrat instruktora, leteckou školu a školní letadla určená k Vašemu výcviku. Budete přesně vědět jak zaplatit co nejméně za nejlepší možné služby a jak dostat za Vaši snahu a peníze co nejvíce! Dozvíte se, jak lze kvalitní základní pilotní výcvik udělat do měsíce a co je pro to potřeba udělat.
Kniha Vás provede poctivě základním ale i pokračovacím pilotním výcvikem, nic nezastírá a naopak ukazuje různé nešvary, háčky a pasti, do kterých byste se jako problematiky neznalí adepti na pilotní výcvik mohli velmi snadno nechat vlákat a být lapeni. Po přečtení knihy se Vám to již, pevně věřím, nestane! Již nikdy nebudete za hejla!

Kniha Vám ušetří spoustu Vašich výdajů, starostí a problémů, ale i času! Budete umět pochopit, rozpoznat a odmítnout ty výdaje a takový výcvik, který pro Vás není nutný, ale dají vydělat jiným naVás.

Pokud se budete řídit radami v této knize a vlastním srdcem pak s touto knihou “ Pilotní Výcvik“ můžete ušetřit i 20 až 30 procent ceny za pilotní výcvik, aniž by utrpěla kvalita Vašeho výcviku. A pokud už budete vědět, co chtít a umíte si o to říct, tak Váš výcvik může být násobně efektivnější, pohodovější i zábavnější při stejné zaplacené sumě a můžete být držiteli příslušné pilotní licence násobně rychleji. Knihu si můžete přečíst na stránkách letecka-skola-vysocina v sekci e-book.Také si ji tam po jednotlivých kapitolách můžete stáhnout. Přeji Vám příjemné čtení a sledování videí k tématu.

Kontaktujte prodejce
captcha

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely odeslání Vašeho dotazu prodejci.

logo footer
Marketing: Michal Drásal
Technology and advertising: Vít Jirka
E: aerohangar@aerohangar.cz
aerohangar